Osiągnięcia

2006

Mistrzostwa Województwa Łódzkiego Młodzików:

  • Wyścig punktowy (tor) – srebrny medal
  • Wyścig indywidualny na 2000 metrów (tor) – brązowy medal
  • Wyścig drużynowy na 2000 metrów (tor) – srebrny medal
  • Jazda indywidualna na czas (szosa) – 5 miejsce
  • Jazda dwójkami na czas (szosa) – srebrny medal

Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Grocholicach – 3 miejsce

Kryterium Kolarskie w Bełchatowie – 2 miejsce

2007

Ogólnopolski Wyścig Kolarski w Strykowie – 2 miejsce

2008

Puchar Polski w Koziegłowach – start wspólny – 3 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” – etap 2 – jazda indywidualna na czas – 4 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” – klasyfikacja generalna – 4 miejsce

Kryterium Kolarskie w Poczesnej – 4 miejsce

Górski Wałbrzyski Wyścig Kolarski „Fortum” – etap 1 – jazda indywidualna na czas – 5 miejsce

Puchar Polski w Grudziądzu – jazda indywidualna na czas – 8 miejsce

2009

Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym – Walim – brązowy medal

Mistrzostwa Polski LZS – Dobczyce – start wspólny – brązowy medal

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce – klasyfikacja generalna – 7 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce – klasyfikacja punktowa – 3 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce – etap 2 – start wspólny – 4 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski Juniorów Dobczyce – etap 3 – start wspólny – 5 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” – etap 2 – jazda indywidualna na czas – 3 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” – etap 3 – start wspólny – 3 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Szlakami Jury” – klasyfikacja generalna – 3 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Tour De La Region De Lodz” (kat. UCI) – etap 5 – start wspólny – 5 miejsce

Międzynarodowy Wyścig Kolarski „Tour De La Region De Lodz” (kat. UCI) – klasyfikacja generalna – 14 miejsce

Puchar Polski w Zamościu – jazda indywidualna na czas – 5 miejsce

Plebiscyt na najlepszego sportowca Powiatu Bełchatowskiego – 7 miejsce

Ogólnopolski Challange Juniorów sezonu 2009 – 10 miejsce

2010

Powołanie do Kadry Polski na Mistrzostwa Świata Juniorów w Kolarstwie Szosowym – Offida, Włochy – 49 miejsce

Górskie Mistrzostwa Polski w Kolarstwie Szosowym – Podgórzyn – srebrny medal

Wyścig o Puchar Marszałka Województwa Lubelskiego – Nowodwór – 1 miejsce

Wyścig Kolarski w Głownie – 1 miejsce

Finał Pucharu Polski – Chełmża – start wspólny – 4 miejsce

Finał Pucharu Polski – Chełmża – jazda indywidualna na czas – 7 miejsce

Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Kirpszy w Sokółce – start wspólny – 3 miejsce

Plebiscyt na najlepszego sportowca Powiatu Bełchatowskiego – 2 miejsce

Ogólnopolski Challange Juniorów sezonu 2010 – 10 miejsce

Międzynarodowe Kryterium Kolarskie – Ostrava, Czechy – 6 miejsce

2011

Wyścig Kolarski Przyjaźni Polsko – Ukraińskiej im. Skopenki – etap 6 – kryterium uliczne – 3 miejsce

Puchar Polski U23 – Mstów – start wspólny – 10 miejsce

Kryterium Kolarskie – Imielin – 3 miejsce

Kryterium Kolarskie – Jędrzejów – 4 miejsce

Międzynarodowy Memoriał im. Stanisława Kirpszy w Sokółce – start wspólny – 7 miejsce w kategorii elita

2014

Parkrun Gdynia #135 – 1 miejsce

XX Maraton Solidarności – Gdańsk – 3:09:54 – 30 miejsce

Maratona do Porto, Portugalia – 2:59:55

Maratona do Geres, Portugalia – 3:35:05 – 16 miejsce

2015

Rock’n’Roll Maratón de Madrid, Hiszpania – 2:51:48

Bieg Niepodległości – Konstantynów Łódzki – 1 miejsce

Parkrun Łódź #183 – 1 miejsce – 16:58

2016

Corrida da Liberdade, Praia, Republika Zielonego Przylądka – 15 km – 54:08 – 14 miejsce

Bieg Tropem Wilczym, Kielce – 10 km – 35:53 – 10 miejsce

Indoor Triathlon Holmes Place, Warszawa – 0,5/20/5 – 55:39 – 1 miejsce

Czwarta Dycha do Maratonu, Lublin – 10 km – 35:37 – 8 miejsce

10 km Toruń Run – 34:46 – 15 miejsce

Nordea LCJ Run, Łódź – 5 km – 16:28 – 5 miejsce

Biegowy Przełaj na Młynku – 5,7 km – 1 miejsce

Duathlon Ojszczywilk – 1 miejsce

Biegowy Potop Szwedzki, Jamjo, Szwecja – 9,2 km – 1 miejsce

Mistrzostwa Polski w Duathlonie na dystansie sprint, Rawa Mazowiecka – 9 miejsce w kategorii elita

Bieg do Gorących Źródeł, Uniejów – 10 km – 34:45 – 11 miejsce

Noniron Duathlon Dobra – 1 miejsce

Bieg Niepodległości, Kielce – 10 km – 34:48 – 3 miejsce

2017

Mistrzostwa Polski Age Group – dystans olimpijski – 2:03:30 – złoty medal

Bieg Zielonych Sznurowadeł, Puławy – 5 km – 16:56 – 1 miejsce

Duathlon Aleksandrów Łódzki – 5/20/2,5 – 57:47 – 1 miejsce

Ibuprom 10k Łódź Run – 10 km – 34:51 – 6 miejsce

Silesiaman Triathlon Pszczyna – 1/8 IM – 1:01:29 – 1 miejsce

Wtórpol Triathlon Skarżysko Kamienna – dyst. olimpijski – 2:10:41 – 6 miejsce

Triathlon Energy Bełchatów – 1/4 IM – 2:05:16 – 2 miejsce

Triathlon Rawa Mazowiecka – 1/10 IM – 49:04 – 2 miejsce

Triathlon Kraśnik – dyst. olimpijski – 2:04:47 – 2 miejsce

Swimrun Poland Solina – marathon – 3 miejsce